VILKA ÄR VI?

Vi på Reach for Change tror att en person kan förändra världen. En person med sann passion, entreprenörsanda och en innovativ idé. Men vi vet även att denna person behöver stöd – någon som tror på idén och hjälper till att ta de första stegen. Det är här vi kommer in. Vi tar in exceptionella sociala entreprenörer till vår inkubator – människor som brinner för att skapa en bättre värld för barn och har en innovativ idé om hur man gör det. Sen hjälper vi dem att lyckas – att gå från idé till verklighet. Detta har vi gjort sedan 2010.



World

I SVERIGE JOBBAR VI FRÄMST INOM DESSA OMRÅDEN

Vår Wall of Fame >

Träffa vårt svenska team

Camilla Hallgren

Camilla Hallgren

Mammaledig - Kommunikationschef
Based in: Stockholm

camilla.hallgren@reachforchange.org

Louise Johnsson Zea

Louise Johnsson Zea

Senior Programchef
Based in: Copenhagen/Malmö

louise.zea@reachforchange.org

Madeleine Rosberg

Madeleine Rosberg

Partnerskap
Based in: Stockholm

madeleine.rosberg@reachforchange.org

Sakil Hossain

Sakil Hossain

Projektledare
Based in: Stockholm

sakil.hossain@reachforchange.org

Ana Lucia Stark

Ana Lucia Stark

Projektledare
Based in: Stockholm

ana.lucia.stark@reachforchange.org

Gayathri Rathinavelu

Gayathri Rathinavelu

Tjänstledig - Programansvarig
Based in: Stockholm

gayathri.rathinavelu@reachforchange.org

Andréa Råsberg

Andréa Råsberg

Sverigechef
Based in: Stockholm

andrea.rasberg@reachforchange.org

Julia Rex

Julia Rex

PR och kommunikationschef
Based in: Stockholm/Göteborg

julia.rex@reachforchange.org

Träffa vårt globala team >

Jobba hos oss

Lediga tjänster​: 0

För tillfället har vi inga öppna positioner, men du är välkommen att besöka vår sida för globala jobbmöjligheter!

Se våra globala tjänster>

VÅR STYRNING

LÄS MER >

Cookies disclaimer

I agree Our site saves small pieces of text information (cookies) on your device in order to deliver better content and for statistical purposes. You can disable the usage of cookies by changing the settings of your browser. By browsing our website without changing the browser settings you grant us permission to store that information on your device.